Nowość! Zmień swoje zdjęcie w kolorowankę

minecraft pająk

Powyżej znajduje się kolorowanka do druku z kategorii minecraft, rysunek przedstawia: minecraft pająk

Minecraft wyszedł w 2011 roku, po trzech latach publicznych testów gry. Już wersja próbna przyciągnęła przed ekrany rzesze fanów. To co niesamowite w Minecrafcie, to fakt, że gra potrafi zainteresować zarówno dzieci jak i dorosłych. Świetnie bawią się w tej grze rodzice wraz z dziećmi. Gra dostępna jest zarówno na komputerach, konsolach i telefonach. Sukces Minecrafta przerósł najśmielsze oczekiwania. Gra stała się tak bardzo popularna, że wiele firm zaczęło współpracę z Mojang AB i poskutkowało to książkami, plecakami, ubraniami, a nawet klockami Lego! Świat oszalał na punkcie Minecrafta. Co roku odbywa się zlot fanów klockowej gry, który nosi nazwę MineCon. W sklepach i księgarniach dostępne są także poradniki, które pomogą nam w budowaniu niesamowitych konstrukcji!

Gra skupia się głównie na naszej kreatywności ale dostępne jest tutaj także kilka trybów gry.

  • Tryb Kreatywny, pozwala graczom na niczym nie ograniczoną rozrywkę z budowania coraz to nowych konstrukcji, w świecie w którym surowce są nieograniczone.
  • Tryb Przetrwania, skupia się zaś na eksplorowaniu świata, zbieraniu surowców, budowaniu schronienia i żywieniu się, żeby przetrwać.