Dodano 6 stycznia 2021

LEGO Ninjago

Popularne tagi

Lego Ninjago - serial animowany emitowany od 2011 roku na kanale Cartoon Network. Jest to serial o tytułowych ninja - Lloydzie Garmadonie, Jayie Walkerze, Kai, Cole’u, Zane’ie i Nindze Misiu. Są to żółte i czerwone figurki, które cały czas walczą złem, ratują świat przed zagładą i nieustannie trenują swoje umiejętności.

W serialu Lego Ninjago występuje wiele postaci, które są charakterystyczne dla tej serii i które są wszystkim dobrze znane. Są to: Lloyd Garmadon, Jay Walker, Kai, Cole, Zane i Nindze Misiu.

Lloyd Garmadon to jeden z głównych bohaterów serialu, który jest synem Szefa Zła – Lorda Garmadona. Jest on bardzo ambitny i dąży do tego, aby zostać najlepszym ninja w całym świecie. Jest on także bardzo silny i odważny, a także bardzo inteligentny.

Od 2011 roku, kiedy to emitowano pierwszy odcinek serialu, do tej pory powstało już 10 sezonów i łącznie ponad 200 odcinków. Serial cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży na całym świecie.

Do tej pory Lego Ninjago zarobiło już ponad 2 miliardy dolarów na całym świecie. Jest to jeden z najbardziej dochodowych seriali animowanych w historii.