Dodano 2 grudnia 2018

Scooby Doo

Popularne tagi

Fakty o Scooby Doo Zobaczmy, co nasz ulubiony bohater ukrywał przed nami wszystkimi:
Wstępnie nazywał się prawdopodobnie Too Much (ang. zbyt wiele). Początkowo bohaterami była to grupa rockowa z psem, który gra na bongosach. Scooby-Doo i Papa Smurf. Głos dla Scooby Doo, Scrappy Doo, a także Papa Smurf jest wykonywany przez jednego człowieka o imieniu Don Messick.

Scooby Doo to triplet. Jego identyczni bracia to Skippy Doo i Dooby Doo. Scooby Doo jest czymś więcej niż tylko ważnymi filmami. Dodatkowo, obejmuje powieści spinoff, gry komputerowe i wideo, gry planszowe oraz komiksową kolekcję książek. Głos dla Shaggy, Casey Kasem, pożądany Shaggy dla wegetarianina. Casey opuścić serię, jeśli Shaggy był w reklamie Burger King. Velmas line, Moje okulary. Głos Freda aktora pozostała taka sama. Frank Welker głos Fred przez każdy film i program telewizyjny z wyjątkiem 1988 roku Pup zwany Scooby Doo. Scooby Doo ma 7 lat.

Shaggy Doo i Scooby Doo pojawiają się w każdym odcinku. To oni są jedynymi bohaterami, którzy to robią. Pierwszym tytułem był Who's Scared. Niemniej jednak, CBS uważał, że to było zbyt przerażające dla dzieci i później wybrał imię szczeniaka i na nazwę, aby było mniej przerażające.

Scooby miał być psem owczarskim. Niemniej jednak producenci uważali, że jest on zbyt podobny do Hot Doga z komiksów Archie, tak że uczynili go wielkim Duńczykiem. Ten animowany serial animowany był najdłużej trwającym sobotnim porannym serialu w USA. Piąta co do wielkości kreskówka telewizyjna wszech czasów. Telewizyjny Przewodnik przyznał im to wyróżnienie w 2013. Pomimo ogromnego sukcesu, został nominowany tylko do dwóch ważnych nagród.