Dodano 14 grudnia 2016

PSI Patrol

Popularne tagi

PSI Patrol to polska nazwa serialu dla dzieci PAW Patrol. Do tej pory stworzono 4 serie, każda z nich zawiera 26 odcinków, z których każdy trwa ok. 23 minuty.

Kolorowanki PSI Patrol - przygotowane kolorowanki przedstawiają głównych bohaterów serii czyli psy: m.in Skye oraz Trackera oraz chłopca Rydera.

Struktura odcinków bajki PSI Patrol

Bajka ma jednolitą strukturę, jeśli chodzi o kolejność sytuacji przedstawianych w kolejnych odcinkach. Na początku pojawiają się sceny z psami zaangażowanymi w życie codzienne (zabawy itp.) W pewnym momencie główny bohater (Ryder) dostaje informację o pewnej sytuacji, która wymaga jego interwencji. Ryder wzywa psy, aktywując ich migające znaczki. Główny pies w kompanii przekazuje informację o gotowości do działania i wybiera psy, które zajmą się rozwiązaniem problemu. Po szczęśliwym finale akcji dziesięcioletni chłopiec wypowiada swój slogan i udziela szczeniakom gratulacji.

Psi patrol, to świetna bajka opowiadająca o przygodach chłopca Ridera oraz jego grupy psich przyjaciół, w który wchodzą Marshall, Chase, Rubble, Rocky, Skye, Zuma. Każdy z tych piesków wyróżnia się dziedziną, w której jest najlepszy, zatem zacznijmy od przedstawienia postaci.

Marshall jest pieskiem ratownikiem medycznym. Jest to najbardziej rozpoznawany szczeniak z całej drużyny. Może pochwalić się świetnym węchem oraz szybkością. Ale żeby nie było tak kolorowo, Marshall jest również niezdarą, przydarzają mu się ciągle jakieś wpadki i wypadki.

Chase, jest psem policyjnym i szpiegowskim. Wydaje polecenia innym szczeniakom i współpracuje z Ryderem. Szczeniak Chase jest opanowany i w czasie misji zachowuje się dorośle.

Rubble to budowniczy pies i konstruktor. Jego sztandarową umiejętnością jest kopanie. Jest bardzo czułym szczeniakiem uwielbiającym wszystkie zwierzątka ale panicznie boi się pająków. Uwielbia też jeść oraz uwielbia jeździć na deskorolkach i snowboardach.

Rocky jest fanem życia eko i recyklingu. Jest niezwykle pomysłowym szczeniakiem, wykorzystującym rzeczy pochodzące z recyklingu do budowania nowych przedmiotów. Jest bardzo szybkim i sprytnym pieskiem ale cierpi na hydrofobię, czyli panicznie czuje się wody.

Skye to piesek dziewczynka latająca różowym helikopterem. Jest najmniejszym pieskiem z całej drużyny oraz jako pierwsza dziewczynka trafiła do drużyny Psiego Patrolu. Bierze udział w misjach ratunkowych powietrznych, w których radzi sobie doskonale.

Zuma jest ratownikiem wodnym. Jest z natury wyluzowanym i spokojnym pieskiem. Jednak gdy sytuacja zmusza go do szybkiego działania nad niczym się nie zastanawia. Jest bardzo lojalny i zdyscyplinowanym kompanem Rydera. Ciągle konkuruje ze Skye.

Psi Patrol to świetna bajka ukazująca jak odpowiednia pomoc, może uratować człowieka przed tragedią. Jej bohaterowie są wzorem do naśladowania dla wszystkich dzieci. Psi patrol możemy oglądać na TVP ABC oraz na nickelodeon.