Dodano 31 stycznia 2019

LOL Surprise

Popularne tagi

Laleczki L.O.L to zabawki wyprodukowane przez MGA Entertainment - Kalifornijską firmę, dla której laleczki nie są pierwszym tak popularnym produktem. Firma wypuścila niedawno nowe produkty takie jak LOL House i LOL Bigger Surprise (większa niespodzianka).

LOL suprise jest to plastikowa kula mieszcząca w środku małą laleczkę. Która z małych dziewczynek nie chciałaby takiej mieć? Jest to bezkonkurencyjny hit wśród dzieci. Dlaczego ta zabawka jest tak rozchwytywana? Zatem, najbardziej pociągającym faktem jest to, że kupując kulę L.O.L suprise nie wiemy na jaką lalę trafimy.

Dzieci uwielbiają niespodzianki, dzięki temu przy rozpakowywaniu kuli Lol Suprise kompletnie nie wiedzą czego się spodziewać. W chwili kiedy odpakowują warstwa, po warstwie dopiero ostatnia ukazuje nam niezwykle starannie i dokładnie wykonaną laleczkę. Kula, z której odpakowujemy lakę jest jej domem więc po skończonej zabawie możemy znowu ją tam umieścić. Co ciekawe lalką można bawić się również w wodzie, w zależności od wybranego modelu lalki mogą pić wodę i siusiają lub płaczą i plują.

Co znajduje się w kuli L. O.L suprise i ile skrywa warstw? Skrywa siedem warstw i ostatnia warstwa ukrywa laleczkę, bądź w późniejszych etapach laleczkę siostrzyczkę lub zwierzaka. Laleczka siostrzyczka to mały słodki bobas, a na zwierzaka którego można było trafić był to piesek, kot lub chomik.

W serii Confetti, w środku znajdowała się typowa laleczka, a otwarcie ostatniej warstwy skutkowało wystrzałem confetti, co sprawiało, że finał odpakowywania i prezentu, był jeszcze bardziej spektakularny i wyjątkowy dla waszego dziecka. Dlatego seria Confetti stała się najbardziej z rozchwytywanych serii L. O.L suprise.

Czy L. O.L suprise spotkamy tylko w kuli? Tak, ponieważ jest to znak rozpoznawczy tej serii zabawek. Dzieci kupujące tę zabawkę kojarzyły ją sobie tylko z kulą oraz niesamowitą zaskakującą niespodzianką. Czego ta zabawka uczy naszych dzieci ? Przede wszystkim cierpliwości, jest to jedna z najważniejszych cech, które w przełożeniu na dalsze i dorosłe życie prowadzą do osiągnięcia sukcesu. Rynek zabawkowy zalały również gadżety z zabawki L. O.L suprise, w tym buty z podobizną laleczek, talerzyki, długopisy, bransoletki i kolorowanki.