Dodano 7 stycznia 2021

Angry Birds

Popularne tagi

Angry Birds to gra, w której gracze muszą pomóc ptakom w walce z żądnymi zemsty świńkami.
Gra została wydana po raz pierwszy w 2009 roku. Pierwsza gra Angry Birds została wydana przez firmę Rovio Entertainment. Gra Angry Birds zarobiła ponad 2 miliardy dolarów.

Angry Birds można pobrać i zainstalować na wielu urządzeniach, takich jak smartfony, tablety i komputery. Gra jest dostępna w App Store, Google Play, Windows Store i innych sklepach z aplikacjami.

Powstał również film Angry Birds, który miał swoją premierę w 2016 roku. Reżyserem jest Clay Kaytis. Film przedstawia historię ptaków, którzy muszą walczyć ze świńkami, które porwały ich jaja. Jest to film animowany,  jest pełen humoru i akcji. Film Angry Birds zarobił ponad 350 milionów dolarów na całym świecie.

Zabawki angry birds
Zabawki Angry Birds to popularna seria zabawek, która jest inspirowana grą i filmem Angry Birds. Są to zabawki dla dzieci w wieku 3+, które można kupić w wielu sklepach, takich jak Toys "R" Us, Target i Walmart.
Zabawki Angry Birds obejmują figurki ptaków i świń, a także klocki i inne zabawki. Są one dostępne w różnych rozmiarach i kształtach.
Angry Birds jest jedną z najpopularniejszych serii zabawek na świecie. W 2017 roku zabawki Angry Birds zarobiły ponad 1 miliard dolarów.